м. Вінниця

вул. Ватутіна, 172

вул. 600-річчя, 3

Багаторівневий дизайн передньої частини автомобіля у формі «посмішки янгола» (Smiling Angel)

TIGGO 5 – це новий гравець в сегменті кроссоверів для тих, хто по справжньому цінує якість та комфорт. Chery Tiggo 5 отримало бездоганний новий сілует, який відповідає останнім трендам у світі автомобільної моди, та по справжньому продвинуту комплектацію.

Загальна форма передньої частини автомобіля розраховується та визначається точно у відповідності зі швидкістю та чистою масою автомобіля як найкраще проявлення наукового підходу в дизайні автомобіля.

Багаторівневий дизайн передньої частини автомобіля у формі «посмішки янгола» (Smiling Angel)
Линзовані передні фари

Линзовані передні фари з прозорим полікарбонатним склом та лінзованою оптикою доповнені стильним відтиском CHERY на корпусі оптичного елемента, а також світлодіодною лінійкою габаритних вогнів з 7 світлодіодів.

Конструкція лінз запобігає розсіювання світла та збільшує контраст між світлом та тінню. Точна оптична конструкція лінз ближнього-дальнього світла підвищує яскравість та рівномірність розприділення світла (ближнє світло освітлює відстань у 60 м, а дальній - до 200м).

Зовнішні дзеркала заднього виду з світлодіодними LED повторювачами поворотів 360°

Дзеркало має округлу форму каплі і обладнано 4 боковими світлодіодними вказівниками поворотів з функцією швидкого реагування. Це дозволяє водіям інших транспортних засобів легко відслідковувати стан вашого автомобіля, що підвищує безпеку руху. В процесі їх проектування та розробки приймала участь компанія Magna Donnelly – третій у світі постачальник комплектуючих деталей для автомобілів по обїмах продажу, що гарантує високу якість та надійність деталей.

Зовнішні дзеркала заднього виду з світлодіодними LED  повторювачами поворотів 360°

Стильні LED світлодіодні фари і верхній стоп-сигнал.

Обриси задніх фар гарно поєднуються з формою передніх фар і утворюють конструкцію у вигляді двух напівкілець літр «С». Світлодіодний верхній стоп-сигнал на 20 світлодіодів підвищує видимість в нічний час, поєднуючи у собі витонченість та передові технології.

2.0DVVT бензиновий легкий та ефективний цільно алюмінієвий двигун.

TIGGO 5 комплектується сучасним бензиновим силовим агрегатом об’ємом 2.0 літра, який створений у співробітництві з відомою інжиніринговою компанією AVL (Австрія).

Вдосконалений двигун SQR484F оснащений системою подвійної зміни фаз газороспреділення (DVVT), яка забезпечує регулювання фаз впуску та випуска «на ходу», що покращує характеристики потужності та обертаючого моменту у відповідності з навантаженням та режимом роботи двигуна. Це дозволяє покращити показники потужності та паливної ефективності двигуна на всіх допустимих швидкісних діапазонах разом зі зниженням рівня викидів шкідливих газів.

Максимальна потужність - 138 к.с. при 5'750 об/хв;

Максимальний обертовий момент - 182 Н*м при 4'500 об/хв.

2.0DVVT бензиновий легкий та ефективний цільно алюмінієвий двигун
Підвіска TIGGO 5

Підвіска TIGGO 5

Новий TIGGO 5 комплектцється передньою підвіскою McPherson з компонентами BENTELER* та задньою незалежною багаторичажною.

*- BENTELER німецький постачальник компонентів шасі виробникам світового рівня.

У підвісці використовуються стабілізатори поперечної стійкості підвищеної жорсткості. Це зроблено для зменшення кренів кузова та підвищення характеристик керованості, комфорту та безпеки.

Високий рівень прохідності

Двигун у моделі TIGGO 5 знаходиться на рівні 865 мм над поверхнею, що дозволяє впевнено долати незначні водні перешкоди, а мінімальний кліренс в 190мм забезпечить прохідність в різних складних дорожніх умовах.

Високий рівень прохідності

Характеристики

Тип кузова УНІВЕРСАЛ
Тип приводу передній (4x2)
Дверей / місць 5 / 5
Габарити Довжина / Ширина / Висота [мм] 4506 / 1841 / 1740
База [мм] 2610
Колія передніх / задніх колес [мм] 1550 / 1530
Звіси передній / задній [мм] 907 / 989
Кліренс [мм] 190
Минімальний діаметр розвороту [м] 11.4
Обєм багажного відділення[л] 370
Тип підсилювача руля Гідравлічний
Ємність паливного баку [л] 55
Двигун та трансмісія DVVT 2,0л.
Модель SQR484F, бензиновий
Рабочий обєм [куб.см] 1971
Максимальна потужнісь [л.с.] при обертах 139 / 5750
Максимальний обертаючий момент [Нм] при обертах 182 / 4300~4500
Експлуатаційні показники MT5 CVT
Витрати палива в змішаному циклі*: [л/100 км] 8,3 8,3
Максимальна швидкість [км/ч] 175 165
Прискорення від 0 до 100 км/ч [сек] 11,3 13,4

*Приведені дані по витраті палива не є експлуатаційною нормою. Фактичні витрати палива конкретного автомобіля залежать від: дорожніх та погодних умов руху; регіону експлуатації; стилю водіння, інтенсивності розгонів та кількості зупинок, стану завантаженості автомобіля та розміщення вантажу; ступені відкриття бокового скла; комплектації, регулювання, налаштувань та технічного стану автомобіля; роботи обладнання (компресора кондиціонера, склоочисника і т.п.); змін внесених в конструкцію автомобіля та використання не рекомендованих мастил без попереднього повідомлення.

**Виробник та продавець залишають за собою право вносити зміни в любі технічні характеристики без попереднього повідомлення.